October 3rd

  • 11:00 AM
    Carol Korte
    Jewelry
  • 11:00 AM
    James Parker
    Stories Told in Things Left Behind
    Photography
  • 11:00 AM
    Mike Sorge
    Sculptural, Inspirational & Functional Wood
    Wood
  • 11:00 AM
    Dennis Stuart
    Painting
  • 11:00 AM
    Carrie Jacobson
    AOFTA with Carrie J
    Painting
  • 11:00 AM
    Joshua Solomon
    11:00 AM - 1:00 PM
    Glass
  • 11:00 AM
    Heather Cohen
    Fiber
  • 11:00 AM
    Robin Markowitz
    Jewelry
  • 11:00 AM
    Mary May
    Jewelry
  • 11:00 AM
    Wiwat Kamolpornwijit
    11:00 AM - 11:30 AM
    Jewelry
  • 12:00 PM
    Tom Horn
    Meet Tom Horn and discuss his art
    12:00 PM - 12:40 PM
    Sculpture
  • 12:00 PM
    Chris Fedderson
    12:00 PM - 12:30 PM
    Photography
  • 12:00 PM
    C.W. Banfield
    Photography
  • 12:00 PM
    Elizabeth Krome
    Ceramics
  • 12:00 PM
    David Heller
    Wood
  • 12:00 PM
    Theresa Kwong
    12:00 PM - 12:30 PM
    Jewelry
  • 12:00 PM
    Leslie Peebles
    Graphics and Printmaking
  • 1:30 PM
    Deborah Hildinger
    3-D Mixed Media
  • 1:30 PM
    John Gunther
    1:30 PM - 2:00 PM
    2-D Mixed Media
  • 1:30 PM
    Ann Lee
    1:30 PM - 3:00 PM
    Fiber
  • 1:30 PM
    Tracy Anderson
    1:30 PM - 2:00 PM
    Painting
  • 1:30 PM
    Alison Thomas
    1:30 PM - 2:30 PM
    Digital
  • 1:30 PM
    Megan Horan
    Jewelry
  • 1:30 PM
    Robin Markowitz
    Jewelry
  • 2:30 PM
    Tate Hamilton
    Painting
  • 2:30 PM
    Clare Spooner
    Painting
  • 2:30 PM
    William Jenkins
    Locust Farm Windsor Presentation
    Wood
  • 2:30 PM
    Barbara Mann
    Ceramics
  • 2:30 PM
    Lisa Markowitz
    2:30 PM - 3:40 PM
    Jewelry
  • 2:30 PM
    Laura Mcgowan
    Painting
  • 2:30 PM
    Leo Charette
    2:30 PM - 3:00 PM
    Photography
  • 2:30 PM
    Z.L. Feng
    Painting
  • 4:00 PM
    Carol Korte
    Jewelry
  • 4:00 PM
    Tom Horn
    A closer look at my art
    4:00 PM - 4:40 PM
    Sculpture
  • October 4th

  • 11:00 AM
    Joshua Solomon
    11:00 AM - 1:00 PM
    Glass
  • 11:00 AM
    Dennis Stuart
    Painting
  • 11:00 AM
    Ann Lee
    11:00 AM - 12:30 PM
    Fiber
  • 11:00 AM
    Carrie Jacobson
    AOFTA with Carrie J
    Painting
  • 11:00 AM
    Lisa Markowitz
    11:00 AM - 12:00 PM
    Jewelry
  • 11:00 AM
    Megan Horan
    Jewelry
  • 11:00 AM
    Wiwat Kamolpornwijit
    11:00 AM - 11:30 AM
    Jewelry
  • 11:00 AM
    Tracy Anderson
    11:00 AM - 11:30 AM
    Painting
  • 12:00 PM
    Chris Fedderson
    12:00 PM - 12:30 PM
    Photography
  • 12:00 PM
    C.W. Banfield
    Photography
  • 12:00 PM
    Theresa Kwong
    12:00 PM - 12:30 PM
    Jewelry
  • 1:30 PM
    Galina Herndon
    1:30 PM - 2:00 PM
    Painting
  • 1:30 PM
    Heather Cohen
    Fiber
  • 1:30 PM
    Carol Korte
    Jewelry
  • 1:30 PM
    Deborah Hildinger
    3-D Mixed Media
  • 1:30 PM
    James Parker
    Stories Told in Things Left Behind
    Photography
  • 1:30 PM
    Mike Sorge
    Sculptural, Inspirational & Functional Wood
    Wood
  • 1:30 PM
    Tom Horn
    Meet Tom Horn and discuss his art
    1:30 PM - 2:00 PM
    Sculpture
  • 1:30 PM
    Roberta Manly
    Jewelry
  • 1:30 PM
    Alison Thomas
    1:30 PM - 2:30 PM
    Digital
  • 1:30 PM
    Robin Markowitz
    Jewelry
  • 1:30 PM
    Mary May
    Jewelry
  • 1:30 PM
    David Heller
    Wood
  • 2:30 PM
    Clare Spooner
    Painting
  • 2:30 PM
    William Jenkins
    Locust Farm Windsor Presentation
    Wood
  • 2:30 PM
    Tom Horn
    A closer look at my art
    2:30 PM - 3:00 PM
    Sculpture